Investiční nemovitosti

Investiční nemovitost je nemovitost zakoupená se záměrem získat návratnost investice buď prostřednictvím příjmu z pronájmu, budoucího dalšího prodeje nemovitosti nebo obojího. Nemovitost může vlastnit individuální investor, skupina investorů nebo korporace.

 

  • Znalost trhu je PODMÍNKOU

Porozumění místní oblasti je v realitách neocenitelným atributem. Realitní makléř, který má zkušenosti ve Vaší lokalitě, bude lépe rozumět hodnotě investice do nemovitosti. Bude schopen najít investiční nemovitosti k prodeji a odpovědět na otázky typu: „Jsou nemovitosti k pronájmu dobrou investicí?“ Ať už jde o komerční investici, nebo se chcete poprvé stát pronajímatelem, realitní makléř, který zná danou lokalitu by měl být schopen odpovědět na následující otázky:

  • Kdo pronajme moji nemovitost?
  • Jaká je pravděpodobnost, že zůstane dlouhodobě pronajatá?
  • Jaké jsou možnosti dalšího prodeje?

 My v Altam Partners Vás můžeme ujistit, že máme všechny výše uvedené potřebné znalosti. A jsme tu, abychom Vám pomohli s Vašimi investičními kroky.

 

  • Kontakty – správné kontakty jsou klíčem k úspěchu!

Tato fráze platí zejména ve světě investic do nemovitostí. Realitní expert, který se specializuje na investice, se bude dobře orientovat v komunitě a bude vědět o investičních příležitostech dříve,  než se oficiálně objeví na trhu.

Tímto expertem je Altam Partners. Řekněte nám, o jaké investiční nemovitosti máte zájem, a Altam Partners Vám představí vhodné investiční portfolio i z neveřejných nabídek.

 

  • Pochopení ROI (návratnost investic)

Investiční realitní kanceláře by měly vždy hledat nejlepší nabídky pro své klienty. Najít dobrou nabídku je skvělé, ale pochopení ROI je nezbytností. Než si vyberete realitního makléře, ujistěte se, že rozumí Vašim finančním cílům pro investici. Toto jsou důležité body, které je třeba předložit realitnímu makléři, aby Vám mohl pomoci najít tu správnou nemovitost k dosažení Vašeho cíle:

  • Investuji s cílem dalšího prodeje do 5 let
  • Nemovitost bude využita k dodatečnému příjmu prostřednictvím nájemních smluv
  • Plánuji rekonstrukci či dostavbu nemovitosti za účelem jejího prodeje za vyšší cenu

Altam Partners bude vždy pozorně vnímat Vaše očekávání a respektovat Vaše potřeby.

 

  • Realitní makléř, který sám investuje do nemovitostí, je vždy dobré znamení!

Kvalitní a zkušená investiční realitní kancelář či makléři také osobně investují.

Jsme realitní makléři, kteří mají investiční nemovitosti v privátních portfoliích a máme zkušenosti z první ruky, což znamená méně chyb, méně dohadů a více důvěry. Nebojte se nás zeptat na naše vlastní zkušenosti.