O SPOLEČNOSTI ALTAM Partners s.r.o. 

team

ALTAM Partners s.r.o. je realitní a poradenská společnost, jejíž zakládajícími členy jsou Emmanuel Gluntz, Michaela Meisterová a Kateřina Horiszny.  

Společnost vznikla na pilířích původní realitní kanceláře ALTAM Real Estate s.r.o., kterou založil již v roce 2017 Emmanuel Gluntz. Původní společnost se vzhledem k Emmanuelově třicetileté profesní historii věnovala převážně komerčnímu a investičnímu realitnímu trhu. Postupem času narůstala poptávka ze strany loajálních bonitních klientů řešit také privátní residenční nemovitosti.

V roce 2021 přibral Emmanuel do svého teamu Kateřinu Horiszny, jež působila v různých odvětvích luxury segmentu přes 15 let a velmi dobře se orientovala v prostředí privátní klientely. 

Během roku 2022 se k Emmanuelovi a Kateřině přidala ještě Michaela Meisterová, která má bezmála dvacetileté zkušenosti z oblasti developmentu a realitního trhu. 

Společnost ALTAM Partners s.r.o. vznikla za účelem poskytování komplexních poradenských a realitních služeb svým klientům, mezi něž patří zahraniční či lokální investoři, nadnárodní či ryze české fondy, firemní klientela a korporátní podniky, a v neposlední řadě bonitní privátní klientela se specifickými požadavky nejen na odbornost, ale také na zachování důvěrnosti informací, osobní přístup a vysokou úroveň jednání a prezentace. 

altam_tem_new

CO NABÍZÍME 

 • Komplexní a nadstandardní služby realitním investorům či majitelům nemovitostí
 • Širokou a odbornou znalost realitního trhu nejen v rámci Prahy, Brna či České Republiky, ale také v centrální Evropě a Francii
 • Poradenství a konzultace v oblasti komerčního a rezidenčního realitního trhu v České republice pro privátní klientelu
 • Marketingové a produktové poradenství a analýzy realitních trhů v České republice pro developery
 • Poradenství a podporu pro jednání s příslušnými úřady při vyřizování stavebních povolení, změn územních plánů atd.
 • Osobní přístup pro privátní klientelu v souladu s jejich potřebami
 • Zajištění doplňkových služeb ve spolupráci s vybranými a prověřenými obchodními partnery
 • Reprezentativní vystupování
 • Možnost jednání na úrovni rodilého mluvčího v českém, anglickém či francouzském jazyce
 • Mimořádnou časovou flexibilitu
 • Vysokou úroveň pracovního nasazení
 • Strategické uvažování 

NÁŠ CÍL 

Poskytování služeb s vysokou přidanou hodnotou, stoprocentně splňujících či překračujících očekávání klientů či partnerů a budování dlouhodobých, vzájemně prospěšných vztahů.

Náš tým

Michaela se pohybuje v prostředí realitního trhu bezmála 20 let od roku 2003, kdy začínala u zahraničních investorů zabývajících se dlouhodobým pronájmem kancelářských a obchodních prostor na pozicích Marketingové a poté Obchodní ředitelky (měla na starosti např. projekty Hall Office Park a Rosmarin pro Illuminus Group či Jungmannova Plaza či Pankrác House pro Lordship Estates).

Po několika úspěšných letech v komerčních pronájmech a roční spolupráci s Hl. městem Praha na restrukturalizaci městského podniku Obecní dům a.s. a jeho nájemní politiky z pozice Generální ředitelky začala pracovat pro rodinné developerské společnosti Doma je Doma a Moravská Stavební a.s. V posledních letech se věnovala nejen jednotlivým rezidenčním projektům majetkově spjatých s MSI, ale také vyhledávání investičních příležitostí pro další developerské skupiny. V letech 2020 – 2022 spolupracovala současně s mezinárodní realitní kanceláří Engel&Voelkers v rámci rezidenčního a investičního oddělení, kde stála například za prodejem do té doby nejdražší prodané vily v rámci portfolia této společnosti.

Emmanuel je zkušeným profesionálem v oblasti investic do nemovitostí a správy aktiv a dlouholetou historií úspěšných obchodních úspěchů v rámci střední a východní Evropy. Jeho 25 let zkušeností mu umožnilo dosáhnout znalostí v širokém spektru realitních operací v oblasti maloobchodu, kanceláří, logistiky a rezidenčních aktiv v pěti zemích střední Evropy a také v České republice. Od založení ALTAM Real Estate spolupracoval s renomovanými národními i mezinárodními korporacemi na různých realitních projektech různé složitosti v České republice.

 Předtím Emmanuel mimo jiné zastával regionální pozice ve společnostech JLL, Klepierre, AEW a Sogec. Mezi jeho povinnosti patřila komplexní správa portfolií nemovitostí v celé střední Evropě v hodnotě miliard eur. Jeho síla spočívá v jeho síti kvalitních kontaktů, které dokáže využít k tomu, aby zhodnotil příležitosti na trhu i mimo něj.

Emmanuel je také poradcem pro zahraniční obchod (Conseiller du Commerce Extérieur de la France) francouzského velvyslance v České republice. Když zrovna nedojednává obchody, můžete ho najít na golfovém hřišti nebo na koni.

Kateřina začala svou profesní kariéru velmi brzy v rodinných firmách svých rodičů. Tato nadace jí umožnila porozumět podnikání od A do Z.Léta se starala v rodinné firmě o export-import luxusní potraviny z celého světa, které se nakonec prodávali do 5hvězdičkových hotelů a restaurací po celé České republice.

V roce 2017 založila novou divizi zaměřenou na VIP catering pro soukromá letadla, kterou má nyní v rukou její bratr s pověstí jedné z nejlepších cateringových společností na private jet catering v Evropě.V posledních letech se pohybovala kolem společností v různých oblastech, jako je luxusní concierge a privátní kliniky, díky jejím znalostem a porozuměním péče o náročnější klienty.

Reference

GARNET CORNER je unikátní projekt 5ti luxusních vil v klidné rezidenční lokalitě, obklopený zelení a krásnou přírodou. Projekt jsme zaštiťovali tzv. od A do Z, od vytvoření loga, privátních webových stránek, přes neveřejný přímý prodej či cílenou inzerci, až k postupnému prodeji vil a předání novým majitelům. Úspěšnost prodeje je výsledkem komplexnosti naší práce, perfektní znalostí trhu a marketingu realitních nemovitostí.

GARNET CORNER SLIVENEC, Slivenec, Praha 5

Pro klienta jsme vyhledali vhodnou nemovitost, splňující jeho očekávání a vyhovující dané investiční strategii. Dalším úkolem bylo vyjednání co nejvýhodnějších kupních podmínek, koordinace due diligence a konečná administrativa spojená s poměrně komplikovanou transakcí. Tento obchod jsme úspěšně zrealizovali v rekordním čase 3 měsíců.

VILA NA HŘEBENKÁCH, Na Hřebenkách, Praha 5

Velkolepý luxusní projekt na břehu Vltavy a doposud nejdražší rezidenční byt v Čechách. Triplex s dalším patrem privátní terasy s výhledem na celou Prahu. Pro investora a původního majitele jsme přímou nabídkou zajistili kupujícího klienta a koordinovali veškerá jednání až k finálnímu předání nemovitosti. Transakce se podařila hlavně díky správně cílené nabídce, vytrvalosti.

ART CUBE, Janáčkovo nábřeží, Praha 5

Jeden z posledních projektů nové výstavby v historickém centru Prahy, kde se sloučila komerční část v přízemí a prvním patře s residenčního částí domu. I přes platná stavební povolení byl tento projekt náročnou výzvou pro realitní trh, kdy se pouze díky maximálnímu nasazení a pečlivé práci podařilo najít pro tuto transakci vhodného kupce.

PROJEKT KLIMENTSKÁ, Klimentská, Praha 1