Byt v prémiovém horském projektu

Hinterstoder, Rakousko

Typ: Prodej
Dispozice: 4KK
Podlaží: 1NP, 2NP
Užitná plocha: 96 m2
Velikost pozemku: 201 m2
Zahrada: ANO
Terasa: ANO
Balkon : NE
Parkování: 1 parkovací kryté stání
Sklep : NE
Výtah: NE
Vytápění: podlahové
K dispozici: ihned
Měsíční poplatky: 200.-EUR včetně wifi, daní, pojištění....

890.000.-EUR

Číst více

Tento komorní bytový projekt byl kolaudován v létě 2023. Jedná se o novostavbu, soubor dvou identických domů. V každém domě jsou dvě mezonetové bytové jednotky s vlastní částí zahrady. Tři z těchto jednotek jsou již prodané, v nabídce je poslední volný byt v domě A, byt TOP 2. 

Obě budovy navržené architekty z Arkade studia jsou od sebe navzájem odsazeny tak, že v každém ze čtyř bytů a apartmánů cítíte sousedství, přesto není narušeno Vaše soukromí.

V obou domech a všech čtyřech bytech se v přízemí nachází vstupní prostor a epicentrum života - kuchyně. Ložnice a obývací pokoje jsou umístěny o patro výše pod konstrukcí sedlové střechy. Není to jen úcta k místní stavební tradici, ale také výraz vůle maximálně využít prostor. Dřevo, sklo a kámen jsou hlavní konstrukční materiály.

Byt se prodává vybaven nábytkem - viz foto. Kuchyně je vybavena spotřebiči Miele.

Hinterstoder je malá upravená vesnička v klidném, slepém údolí Stodertal pod skalní hradbou masivu Totes GebirgeImpozantní horští obři Mrtvých hor tvoří dechberoucí kulisu jediné lyžařské oblasti Světového poháru v Horním Rakousku, Höss v Hinterstoderu. Od roku 2022/2023 je zde nová, nejmodernější 10ti místní sedačková lanovka Hössbahn. Oblast je z Prahy rychle dostupná přímým dálničním spojením.