Moderní byt 2KK s balkónem v novostavbě v Holešovicích

Dělnická 1061/63, Praha 7 - Holešovice

Typ: Prodej
Dispozice: 2KK
Podlaží: 3NP
Užitná plocha: 48
Zastavěná plocha: 51
Balkon : 2,7 m2
Parkování: ANO, 1 parkovací stání v podzemní garáži v ceně
Sklep : ANO
Výtah: ANO
Vytápění: centrální
K dispozici: ihned
PENB: B

9.000.000.-Kč

Číst více

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji moderní, praktický a velice světlý byt s dispozicí 2KK ve 3.nadzemním podlaží novostavby "Byty Dělnická" v žádané lokalitě Holešovic. 

Byt má klasickou dispozici 2KK, z prostorné vstupní haly bytu jsou přímé vstupy do všech místností - obývacího pokoje, ložnice, koupelny a šatny/komory. Z ložnice je vstup na balkón o rozloze 2,7 m2. Vnitřní užitná plocha bytu je 48 m2. Byt je orientován do vedlejší ulice V Háji. K bytu dále náleží parkovací stání a sklepní kóje v podzemním podlaží projektu. Byt je vybaven trendy nábytkem na míru. Podlahy jsou vinylové, v koupelně je dlažba. Okna jsou bílá plastová. V domě je výtah.

Byt je vhodný také na investici, v této lokalitě je vysoká poptávka po pronájmech a ceny pronájmů si drží velice dobrou cenu.

Developerský projekt "Byty Dělnická" nabízí nové bydlení v rezidenčním komplexu v pražských Holešovicích. Novostavba bytů a obchodních prostor vznikla na místě bývalé pivovarské kalírny.
V projektu se nezapomnělo ani na obchodní a nebytové prostory situované v přízemí budovy. "Byty Dělnická" jsou ekologicky a energeticky šetrnou stavbou, především díky využití dnešních moderních technologií ve stavebnictví. To se týká jak bytů, tak i nebytových prostorů v přízemí domu.

Projekt "Byty Dělnická" je vzdálen několik minut od centra Prahy v pražské čtvrti s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Holešovice jsou z jedné strany odděleny Vltavou, z druhé pak parkem Stromovka a Letenskými sady. V docházkové vzdálenosti od místa projektu je Pražská tržnice a holešovické Výstaviště.
Pražské Holešovice bývaly především industriální čtvrtí, kde byly v 19. i 20. století ještě k vidění parní mlýny, továrny nebo pivovar. Na začátku 20. století zde vznikl nákladní přístav s překladišti a doky.
Za posledních 20 let se Holešovice mění k nepoznání. Starší neudržované budovy se rekonstruují a vznikají nové byty, kanceláře a kompletní služby pro obyvatele. Současně se tato část Prahy stala kulturní a uměleckou mekkou a Holešovice jsou v dnešní době vnímány jako širší centrum Prahy. Obyvatelé Holešovic i návštěvníci této městské části již nyní využívají k volnočasovým aktivitám například galerii současného umění DOX, divadlo La Fabrika, hudební klub SaSaZu nebo směrem k Letné Národní technické muzeum a Národní zemědělské muzeum.
Pro sportovní aktivity nebo klidnou procházku se nabízí park Stromovka, Letenské sady a holešovické Výstaviště.
Jedinečnou atmosféru pak každý prožije u břehu Vltavy, kde jsou vybudovány nové pěší a cyklistické stezky.