Byt 5kk k pronájmu, U uranie, Holešovice

Praha 7, Holešovice

Typ: Pronájem
Dispozice: 5kk
Podlaží: 16
Užitná plocha: 188
Terasa: 28
Sklep : ANO
Výtah: ANO
K dispozici: 1.01.2024
PENB: B
Měsíční poplatky: 10.864 Kč

90 000 Kč

Číst více

Nadstardardně řešený penthouse zařízený renomovanými architekty s jedinečným výhledem ze 16.patra věžě, která je součástí oceňovaného projektu Holešovický pivovar.

Ze vstupní haly bytu vedou dveře do hostinské ložnice, pracovny, koupelny a kuchyně s jídelným koutem. Na ní navazuje vzdušní obývací pokoj, lemovaný z obou vnějších stran terasou 28m2. Na obývací pokoj navazuje za prosklenými posuvnými dveřmi oddechová billiárová místnost s vestavěným barem. Z chodby dále vedou dveře do ložnice s en-suite koupelnou a šatnou. Ke kuchyni přiléhá špíz.

Interiér je navržený architekty studia OOOOX. Podlahy v obytných místnostech tvoří světlé dřevěné parkety.

Kuchyně s kuchyňským ostrůvkem je vybavena sklokeramickou indukční deskou značky MIELE a nerezovou chladničkou s mrazákem GAGGENAU.

V biliárové místnosti je chlazená vinotéka LIEBHERR.

V koupelně přilehlé ložnice je vana a voděodolná vestavěná televize napojena na DVD.

V ložnicích jsou vestavěné skříně, jedna má i knihovnu sahající až ke stropu.

Součástí vybavení jsou dále požární čidla, alarm s detektory pohybu, rozvod kabelů ve zdech pro sound systém a 2,5 metrový střešní satelit.

K bytu náleží 2 parkovací místa v podzemní garáži, zásuvka na nabíjení elektromobilu a sklep.

Byt se nachází v části Tower rezidence od CMC Architects Holešovický pivovar, která získala ceny „Best Of Realty 2009“ a „Nejlepší rezidenční projekt roku 2009“.

 

V okolí je veškerá občanská vybavenost: restaurace, obchody, lékarny, školy, školky, dětská hřiště. V blízkosti je golfové hřiště. V pěším dosahu jsou tramvajové zástavky U Průhonu a Maniny, ke stanici metra C Vltavská a Nádraží Holešovice je to 5 minut, k metru B Palmovka 4 minuty.