Vybavený byt 1kk s lodžií v novostavbě na Rohanském ostrově

U Mlýnského kanálu 5, Praha 8 - Rohanský ostrov

Typ: Prodej
Dispozice: 1KK
Podlaží: 7.patro
Užitná plocha: 38.9 m2
Lodžie : 3.4 m2
Parkování: možnost pronajmout (cena cca 2.000 ,-kč/měsíc)
Sklep : ANO - 2,4 m2
Výtah: ANO
Vytápění: centrální
K dispozici: ihned
PENB: B
Měsíční poplatky: 4.050.-Kč měsíční zálohy + elektřina (1.163.-kč/měsíc)

nabídková cena 8.450.000.-Kč

byt

byt

Číst více

Ve velice úspěšném projektu Trinity v oblíbené čtvrti Karlína nabízíme exkluzivně atraktivní byt 1kk o čisté vnitřní užitné ploše 38,9 m2 s balkonem/lodžií o výměře 3,4 m2 a sklepem o výměře 2,4 m2 (celkem 44,7 m2).

Rezidence Trinity je projekt společnosti MS – INVEST a.s. z roku 2017. Projekt se skládá ze tří moderních věží situovaných na Rohanském nábřeží v komerčně - rezidenční čtvrti s kompletní občanskou vybaveností a vynikající dopravní dostupností kousek od centra. Věže jsou spojeny do jednotného celku zasazeného do zeleně. V těchto třech novostavbách se nachází celkem 107 bytů.

Kompletně vybavený byt s krásným výhledem se nachází v 7. patře v prostřední, osmipatrové věži s výtahem.


Standard bytu zahrnuje zateplení venkovní fasády domu, vytápění a ohřev TUV s ústředním vytápěním, videotelefon a čipovou kartu na hlavní vstup do domu. Vstupní dveře do bytu jsou protipožární, s bezpečnostní třídou III. Vnitřní dveře jsou plné či prosklené. Podlaha v pokoji a v předsíni je laminátová značky Wineo, v koupelně je dlažba.

Byt je zařízen moderním a vkusným nábytkem na míru v industriálním stylu. Kuchyně je plně vybavena spotřebiči značky Whirlpool, v šatně/komoře jsou vestavěné police. V pokoji se nachází rozkládací postelový/sedačkový modul, který představuje plnohodnotné spaní v kvalitní posteli. V předsíni je zabudovaná šatní skříň.

V domě se nachází kočárkárna. Parkovací stání bývá většinou možno pronajmout v rámci projektu za cca 2000.- kč/měsíc.

Díky poloze rezidence Trinity má každý její obyvatel možnost bydlení v přírodě a přitom v centru. Karlín je centrum veškerého dění jak kulturního, gastronomického tak sportovního a zajišťuje plnou občanskou vybavenost a pestrobarevnou škálu služeb, jak soukromého rázu jako jsou restaurace, kavárny, kadeřnictví, wellness aj., tak veřejného, kam lze zařadit místní školy, úřady, pošty, banky atd. V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází tramvajové a autobusové zastávky a o pár metrů dál metro se stanicí Křižíkova. Pokud se nechcete dopravovat veřejnou dopravu, lze využít přímo naproti rezidence přívoz Karlín – Rohanský ostrov a Štvanice nebo cyklostezku, která vede kolem rezidence a Vltavy přes celé město.